MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 14409509
nr 1440 9509
Vitrinskåp
Senempire, mahogny, 140, djup: 55 cm, höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador, saknar delar
måndag 20 december 2021
kl 20:35:57
Senempiren